E famshmja e Instagramit, Gabby Epstein ka 1.7 milionë ndjekës në Instagram.

Bukuroshja nga Australia është një ish-kampione e notit e cila është shndërruar në një modele e cila fiton mijëra dollarë nga reklamimi i produkteve të ndryshme në fotografitë e saj në Instagram.

Ajo fiton më shumë para në një selfie në Instagram se shumica prej nesh që fitojmë brenda një muaji.

Paratë e saj vijnë nga reklamimi i orëve, produkteve të bukurisë dhe veshjeve. Se si duket ajo mund ta shihni më poshtë: