Këngëtarja e re në moshë dhe e suksesshme në skenë, Kida, sonte do ta publikojë këngën e saj të re të titulluar “Ti”.

Përmes rrejtit social Instagram ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi të shkëputura nga videoklipi.

Image