Është një nga moderatoret më seksi të ekranit shqiptar.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar një foto ku shfaqet me xhinse të ngushta dhe duket mjaft në formë. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Luanesh”. Vetëm një javë më parë moderatorja e njohur ka mbyllur sezonin e parë të emisionit  “Shiko Kush Luan”.