E ftuar në emisionin “Rudina” velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella është shprehur rreth jetës së saj private dhe aspiratave në karrierë.

Kejvina ka shprehu rdëshirën se nga velinë do të donte shumë të realizonte diçka të sajën në televizion.

“Të arrija të bëja diçka në televizion, pse jo. Ja një program si yti për shembull”, -u shpreh bukuroshja në rrjete sociale.