Velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar në rrjete sociale një foto me një ish-banor të Big Brother.

Bëhet fjalë pikërisht për Klodian Çelaj, i cili ishte i pari person në një reality show, që theu tabutë duke u deklaruar homoseksual.

Megjithatë ajo që nuk dihej ishte miqësia e afërt mes tij dhe Kejvinës, pasi në foto ajo e ka quajtur vëllanë e saj i cili ka ardhur nga Italia.