Jennifer Lawrence ka vazhduar që të çmend londinezët me paraqitjen e saj

Aktorja ishte në Londër për çmimet BAFTA dhe për premierën e filmit “Red Sparrow”.

Sot ajo është parë në një fotosesion në Londër.

Fotot janë bërë saktësisht në vendin që i kishte bërë në vitin 1994 aktorja Elizabeth Hurley për premierën e filmit “Four Weddings” dhe “Funeral”, e në të njëjtin stil po i bën edhe fituesja e Oskarit.

Aktorja ka treguar pamjen e saj të jashtëzakonshme edhe gjatë premierës së mbrëmshme kur mori vëmendjen e të gjithëve në hotel Corinthia në Londër.

Sot kanë ardhur fotot e saj super të nxehta