Ajo shpesh provokon duke publikuar foto të nxehta nëpër rrjete sociale por këtë herë ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare, Iva Aliko, e cila ka postuar një foto ku hedh dyshimet se është shtatëzënë.

Në foton e postuar nga Iva në Instastory shihen një palë këpucë bebesh, foto e ekos dhe disa letra që formojnë fjalën “Vajzë”.

E vërtetë apo e ka bërë këtë thjesht për të tërhequr vëmendje?

Image