Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Wigan Athletic – Manchester City

Wigan Athletic dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të FA Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin e Wiganit nga ora 20:55.

Image
Image