Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shakhtar – Roma

Shakhtar dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.