Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Sevilla – Manchester United

Sevilla dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45