Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit e West Ham Unitedit.

Liverpooli dhe West Ham Unitedi do të përballen në “Anfield” nga ora 14:00 në kuadër të xhiros së 28’të në Premierligë,