Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Barcelona

Chelsea dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45