Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, ka rrëmbyer dy çmime të rëndësishme në Brit Awards 2018.

Ajo ka thënë se ajo që i ndodhi mbrëmë ishte e pabesueshme, duke shtuar se ka qenë nata më e mirë në jetën e saj.

“Nuk mund të besoj për atë që ngjau mbrëmë! Përtej nderit dhe mirënjohjes që u dekorova me Best British Female dhe British Breakthrough Artist”.

“Faleminderit përgjithmonë, për natën më të mirë në jetën time”.

Image