Vetëm pak ditë më parë moderatorja Xhemi Shehu është rikthyer në rrjete sociale, duke hapur një adresë të re në Instagram.

Ndonëse në komente të ndryshme, ajo u shpreh se do t’a mbyllte sërish faqen, mbrëmjen e sotme nuk i ka rezistuar tundimit për të publikuar një foto.

Në Instastories ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më në formë dhe e bukur se kurrë