Sot ne harten e qiellit behet fjale per kundershtimin midis Plutonit ne Bricjap dhe Asteroidit Killaro

Lufte per qendrese

Plutoni eshte planeti me i larget i sistemit tone Diellor

Sjell tek ne fuqine e ndryshimit ,metamorfozez dhe Metalagjise

Killaro eshte nje Kentaur i bukur i cili ishte ciftezuar me Ylonimin

Ishte nje cift te dashuruarish qe u ndane papritur nga vdekja dhe e zhyti Ylionomin ne deshperim

Killaro shpreh madheshtine dhe bukurine mashkullore

Jep krenari ne veprimtarine tone dhe ngritje

Diagonalja Gaforre ku gjendet Killaro dhe Bricjap ku gjendet Killaro eshte diagonala fillimi dhe mbarimi

Eshte ne pritje te nje lindje ku duhet ti vij nje fund para se te plotesoj ciklin e vet

Ky kombinim i dites mund te na behet nje kurth ose…THEMBRA E AKILIT

Pozicioni yne duhet te jete mbrojtes dhe i kujdesshem

Lufta do jete e fuqishme dhe do zgjasi

Sa me trima dhe te qarte te jeei ne qellimet tona kaq me e madhe do jete fitorja

Ndoshta ka ardhur momenti te perballemi me fobit tona dhe ti rezistojme dobesive tona

-Dashi do kete lufte ne karriere dhe familje.Dicka merr fund ne keto dy aspekte

-Demi do marre lajme qe e nxjerin nga rehatia e vet dhe e alarmojne ne kuptimin qe duhet te levize

-Binjaket do corrrintohen ekonomikisht por edhe ne ate cfarre prisnin te merrnin.Ka pengesa

-Gaforret do kene nje humbje personale nga zgjedhjet qe kane bere dhe duhet te tregojne burreri qe te kapercejne kete hendek

-Luani do kete probleme me kundershtaret punen dhe shendetin.Ketu gjerat duhen pare me kujdes dhe seriozitet

-Virgjeresha do realizoj me pune ate sukses qe nuk e ka arritur dot ne dashuri

-Peshorja do kete perballje anatagoniste dhe lufte ne lidhje me karrieren dhe nje pune do marre fund per ti hapur rruge dickaje te re

-Akrepi do tregohet i gatshem te luftoj edhe ne nje ambjent qe pretendohet se nuk i pershtatej dhe kjo per te rezistuar ndaj veshitresive

-Shigjetari do luftoj per mbizoterim e mbijetese ne ceshtjet ekonomike ku duhet te marre vendime te rendesishme per te rezistuar

-Bricjapi ka perball situata te cileta kerkojne vendosmeri burreri dhe fjalen e duhur per te arritur sukses

-Ujori do perballet me frikerat e tij si asnjehere tjeter dhe do jap beteja te cilat nuk do duken si organizime sociale por do jene te fshehta

-Peshqit do kene kujdes nga shoket miqte pasi aty mund te kete kundershtar te cilet nuk ja duan fare te miren