Ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe më në formë.

Por duket se Eni Koçi nuk ndjek një dietë të veçantë për të patur linjat që ka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ka treguar fillimisht se ka konsumuar sallatë dhe më pas pasta.

Gjithashtu prej kohësh Eni praktikon sportin e “kickbox” dhe me gjasa kjo është më e mirë për të qenë në formë.