Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë një fotosesion shumë të nxehtë kohëve të fundit

Dafina e ka bërë këtë këtë fotosesion në Tiranë dhe duket se këngëtarja ngadalë është duke u rikthyer përsëri në skenën tonë muzikore.

Mbrëmë ajo pozoi disa foto shumë të nxehta por kjo e sotmja paraqet këngëtaren duke reklamuar trupin e saj seksi, sidomos gjoksin, të cilin ajo e kishte rritur para disa viteve me anë të një operacioni.

Dafina pasi realizoi disa këngë jashtë Kosovës, në gjuhën angleze, për Vitin e Ri ishte kthyer duke realizuar këngën “Ti e din” një këngë që megjithatë ende nuk ka arritur 1 milion klikime.

Para katër muaje Dafina realizoi edhe këngën “Told Ya”, e cila përkundër pritjeve të këngëtarëve ende nuk ka arritur në shifrën e 3 milion klikimeve.