Dafina Zeqiri ka realizuar këto ditë një foto sesion të nxehtë

Por, sonte këngëtarja e ka postuar një foto në Instastory që me të vërtetë është shumë e nxehtë.

Ajo ekspozon një pjesë të tërë të gjirit të saj, derisa poston tërësisht e zhveshur sipër dhe një fustan të shkurtë poshtë.

Daffy që ka realizuar këngën “Ti e din” para një muaji më sa duket është në xhirime të ndonjë spoti të ri.

Por, mund të jetë vetëm një fotosesion i radhës i këngëtares.

Megjithatë fotot janë shumë të “nxehta” dhe se Dafina është duke përgatitur diçka të veçantë në ndonjë të ardhme të afërt.