Këngëtari Blerim Muharremi dhe modelja Afrona Dika po shijojnë momente të mira në lidhjen e tyre. Ata udhëtojnë shpesh në vende të ndryshme të botës, shkruan Bota sot.

Së fundmi Bero ka publikuar një fotografi në shoqërinë e Afronës dhe me një mbishkrim tejet domëthënës.

‘’mbrapa gjdo burri te sukseshem eshte nje grua e fort @afronadika’’,

mbrapa gjdo burri te sukseshem eshte nje grua e fort @afronadika ❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on