Moderatorja Alketa Vejsiu duket se nuk po i harron dot ditët e kaluara në bardhësinë e dëborës.

Ajo ka publikuar disa foto ku tregon sesa është argëtuar dhe ka shijuar ditët e saj të bardha. Së shpejti moderatorja pritet t’i rikthehet ekranit me emisionin e saj më të ri “Në kurthin e Piter Pan