Afrona Dika është modelja dhe e fejuara e këngëtarit të njohur shqiptar, Blero.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, në të cilën e shohim veshur me një fustan të shkurtë të zi dhe kombinuar me kapelën e kuqe.

Ndryshe, nuk dihet nëse Blero dhe Afrona kanë plane për martesë së shpejti.