Është martuar me biznismenin maqedonas 50 vjeçar.

E këngëtarja Adelina Tahiri ia ka parë hajrin kësaj martese pasi që përmes rrjeteve sociale po tregon se çfarë jete superluksoze po bën.

Ajo në Instastory ka hedhur disa fotografi nga ambienti ku qëndron, duke ndarë orenditë dhe aksesorët tjerë, që dukeshin mjaft të shtrenjtë.

E në këtë mes nuk mungonin as dhurata të markës së njohur ‘Versaçe’!

Image