Chelsea dhe Barcelona do të takohen nesër në kuadër të Ligës së Kampionëve

Skuadra e Chelseat dhe Barcelona do të takohen ndërmjet vete, për të luftuar për një vend që dërgon në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ani pse rivalitet ndërmjet këtyre dy skuadrave ka qenë shumë i madh, 13 lojtarë nuk e kanë pasur problem të kalojnë nga njëra skuadër të tjetra.