Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë ndër çiftet më të dashura për publikun.

Këto ditë, Zayn ka festuar ditëlindjen e 25-të dhe e dashura e tij u kujdes ta uronte në mënyrën më të mirë.

E në një prej postimeve, fansat i kanë zbuluar një detaj tek Zayn, i cili pretendohet se ka bërë tatuazh sytë e Gigit në gjoks.

Këto imazhe kanë bërë gjiron e botës, ndërsa çështja se a janë apo jo sytë e modeles ata të cilët këngëtari i ka bërë tatuazh në trup, ende nuk dihet.

Përveç këtij tatuazhi, Zayn numëron edhe shumë të tjera në trupin e tij, e sigurisht secila ka domethënjen e vet.

Image