Pas ndarjes nga partneri që njohu brenda shtëpisë së Big Brother, Xheni është parë të publikojë foto mjaft të nxehta.

Ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim kur ishte në lidhje me Benardin, Xheni tashmë tregon më tepër nga vetja.

Pasi publikoi foto topless, por te mbuliuara, tashmë ajo ka publikuar disa video ku shfaqet vrenda një vaske. Për jetën e saj nuk dihet shumë tashmë që ka ikur drejt Italisë.

Në postimet e nëj pas nëjshme në rrjetet sociale ajo ka treguar se kalon shumë kohë në familje duke gatuar dhe duke u marrë me macen e saj të preferuar.

Shpesh ajo publikon dhe thënie dashurie që të bëjnë të kuptosh se janë mesazhe drejtuar ish partenerit të saj.