Arsene Wenger ka bërë të ditur se Mesut Ozil mund të mbetet në Arsenal.

Mesfushori gjerman ka hyrë në muajt e fundit të kontratës së tij me “Gunners”.

Por, strategu i ekipit ka theksuar se Ozil ka ende shanse të mbetet në Arsenal.

“Unë shpresoj dhe besoj se ka ende shanse për qëndrimin e tij në Arsenal”, deklaroi Wenger