Luana Vjollca gjatë tërë viti 2017 ka qenë shumë e komentuar për pamjen e saj e sidomos format bombastike.

E njësoj ka vazhduar edhe në vitin 2018, ku së fundi është parë shumë tërheqëse dhe seksi teksa pozon para aparatit fotografik, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Luana vitin 2017 ka filluar transmetimin e emisioni të saj të ri “Shiko Kush Luan” i cili po pëlqehet shumë nga fansat.