Ju ka rastisur të shikoni shpesh foto të ndryshme ku VIP-at vishen me firma, por a e keni vënë re fiksimin që kanë disa prej tyre me Louis Vuitton?

Kombinime nga më të ndryshmet, të bukura dhe me klas, këta janë VIP-at shqiptar që adhurojnë Louis Vuitton…

Ja disa prej tyre që e preferojnë më së shumti këtë “brand”:

Leonora Jakupi

Image

Nora Istrefi

Image

Xhenisla Myrtezai

Image

Mimoza Shkodra

Image

Afërdita Dreshaj

Image

Morena Taraku

Image

Klea Huta

Image

Beatrix Ramosaj

Image

Klaudia Pepa

Image

Viola Spiro

Image

Franceska Jace

Image

Elita Rudi

Image

Lori Hoxha

Image