Ozgun Çoban, i cili tek ne njihet si Tunçi nuk do të jetë më pjesë e serialit turk “Më fal”.

31-vjeçari në rolin e tij si Tunç vdes ku përreth ka familjarët duke iu lutur të mbahet, mirëpo ai e thërret “nënën e tij” e cila e kishte rritur, ku edhe bashkohen në “botën tjetër” pasi që ajo ka vdekur më herët.

Mirëpo, aktori në jetën reale vazhdon të jetojë, ai është martuar para dy vitesh me Ayla Kara dhe duken mjaft të lumtur së bashku duke postuar fotografi të ndryshme në rrjetet sociale. E së fundi ata kanë shpërdarë disa imazhe ku shihen duke festuar ndërrimin e moteve.