Ka kohë që vëmendjen e medieve rozë e ka marrë edhe Rozafa Kryeziu. 

 Rozafa është vajza e këngëtarit të njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafës.

Vetëm pak muaj më parë, Rozafa ka përfunduar mbrëmjen e maturës, ku habiti të gjithë me paraqitjen e saj.

Rozafa ka mbi gjashtë mijë ndjekës në Instagram dhe e gjithë kjo falë linjave të saj tejet seksi.

Edhe Rozafa për festën e Vitit të Ri ka festuar dhe është argëtuar me familjarë e shoqërinë e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, Rozafa ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet seksi e veshur në të bardha.

Me këtë fotografi ajo i uron mirëseardhje vitit 2018-të.

Kujtojmë se çifti Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa u bënë të njohur për publikun në vitet e 90-ta.