Dojna Mema dhe Kejvi Kadilli janë moderatorë mjaft “casual”, por duket se një incident ka ndodhur me ta dhe pikërisht me Dojnën.

Bukuroshes i është ekspozuar gjoksi gjatë promos si emisionit të saj më të fundit me Kelvin dhe këngëtarin Trim Jetullahu. Gjatë xhirimit shfaqet një skenë ku era i ka marrë Dojnës bluzën dhe është shfaqur me reçipeta.