Tuna po shijon secilin sekond jashtë skenës muzikore duke u përkushtuar si nënë.

Këngëtarja nga Shkupi e cila ka pasur një varg suksesesh vitet e fundit, ka vendosur që së fundmi të përkushtohet për jetën private.

Që prej fillimit të lidhjes me Patris Berishën dhe lindjes së djalit Tianit, Tuna është distancuar nga skena muzikore duke ju përkuhtuar jetës private.

Ajo aktualisht po qëndron me të dashurin dhe djalin e vogël në New York, ku po shijojnë kohën me miq shqiptarë.