Sapo ndodhi një aksidnet i rëndë në rrugën Tetovë-Gostivar ku mbetetët një i lënduar rëndë. Siç mëson portali TetovaSot, aksidenti ka ndodhur pasi shoferi i veturës ka zbritur të shoh aksidentin në rrugën tjetër dhe pas pak është goditur nga një veturë.

Shoferi i lënduar është dërguar menjëherë në Spitalin e Tetovës dhe më pas është transferuar në Shkup.

Ekipet e policisë dhe zjarrfiksave janë në vendngjarje, dhe po punojnë në zbardhjen e plotë të aksidentit./TetovaSot/