Ashtu si çdo vit, Tetova dhe qytetarët e kryeqytetit e kanë pritur momentin e ndërrimit të viteve me festë dhe fishekzjarre.

Në qendrën e Tetovës, atmosfera është ndezur nga fishekzjarrët.

Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme nga atmosfera në qendrën e qytetit./TetovaSot