“Sofia e Çanit”, velina e njohur e emisionit “Zonë e Lirë” vijon të publikojë foto mjaft seksi dhe intriguese në rrjete sociale.

Këtë herë bionden Xheni Brahaj e shohim të shtrirë të shtrat me të brendshme të zeza, ku është duke i lënë shumë pak vend imagjinatës. Nuk është hera e parë që Xheni provokon në rrjete sociale me format dhe pamjen e saj të jashtme.

Pas bukuroshes Romina Alku, Xheni është “Sofia” më jetëgjatë aktualisht në këtë emision. Kujtojmë se pas ikjes së saj gazetari Arjan Çani nisi një maratonë të gjatë ndërrimi të “Sofive”, por mesa duket Xheni ka arritur të jetë e duhura për këtë pozicion.