Pak minuta më parë ish banorja e Big Brother, Ambra Muji ka publikuar një mesazh publiku, ku tregonte se ishte zhgënjyer nga mikja e saj.

Tashmë reagimi i Donës ka bërë të kuptohet se, Ambra e kishte më të.

‘Shoqe…? Fjalë e madhe per tu thene. Po mbylle gojën se dukesh më e bukur’, – ka reaguar Dona duke lënë të kuptohetm se di diçka për ish-miken e saj.

‘Të kisha shoqe që nga jashtë dhe nuk prisja nga ty këto gjeste. Jam e surprizuar nga ti dhe aktrimi jot. Bravo vazhdoni kështu siç jeni. E treguat fytyrën kush jeni’, ka shkruar Ambra.

Dona, vajza bjonde nga Shkodra u bë pjesë e BB9 dhe më pas në spektakël u përfshi dhe mikesha e saj me të dashurin, Ambra Muji dhe Elsamedi. Çifti u ndanë mes sharjesh e ofendimesh.