Sukseset për Rita Orën nuk kanë të ndalur.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora përmbylli vitin 2017 me shumë suksese në skenën muzikore duke prodhuar shumë hite.

Ajo përpos muzikës ishte pjesë edhe e reklamave të ndryshme dhe pjesë e kompanive të mëdha botërore.

Por nuk mbaroi me kaq, para pak minutash Rita përmes rrjetit social Instagram njoftoi edhe për një suksese të radhës.

Me anë të videos së publikuar ajo ka zbuluar se kënga e saj me Liam Payne do të jetë  pjesë e këtij filmi.

Ndryshe ky film do të transmetohet 9 shkurti në kinemat botërore.