Jelekët nuk ja mbajnë gjokset

Ky është përkufizimi për Sofia Richie e cila është duke kaluar momente të nxehta më të dashurin e saj Scott Disick në plazhet e Meksikës.

Lidhja e tyre gjithnjë e më shumë po bëhet me e fortë derisa ata filluan romancën e tyre në shtatorin e vitit të kaluar.

Sofia është paraqitur me bikine por përpos përmasave të saj seksi dhe jelekët nuk mund t’ia mbanin gjoksat e saj.

Sofia është vajza e këngëtarit të njohur Lionel Richie kurse i dashuri i saj ka qenë edhe ish i dashur i Kourtney Kardashian