Reperi i njohur, Trim Jetullahu, i cili së fundmi ishte pjesë e “Dance With Me”, ka filluar të bëhet akoma më aktiv në palestër dhe kjo po dëshmohet nga fiziku që ka krijuar.

Nga dhoma e zhveshjes ka publikuar një foto, ku shihet pa rroba në pjesën e sipërme të trupit.

Duke qenë, se është një ndër reperët të cilit vajza i vihen pas, sigurisht që me këtë paraqitje i ka ‘çmendur’ ato.

Kujtojmë se ai ishte fituesi i edicionit të fundit të ‘Dance With Me’ dhe aktualisht po shijon suksesin e këngës ‘Lule blini’.