Ish-velina e emisionit ‘Xing me Ermalin’ të drejtuar nga Ermal Mamaqi, para pak ditësh ka bërë një deklaratë mjaft provokuese dhe të dyshimtë.

Rashel Kolaneci, e cilësuar si një nga vajzat seksi dhe mjaft të lakuar në media, ka treguar se gjatë kohës, kur ishte pjesë e emisionit të Mamaqit, ai e kishte ngacmuar.

Kjo deklaratë duket, se nuk i ka kaluar po e marrë vesh Mamaqit. Në një publikim të Ermalit ka shkruar Rashela, duke u munduar ta korrigjojë për anglishten e tij.

“Hë ça ke që më ngacmon? Apo ti them të gjithëve që më ke ngacmuar”,  ka shkruar Ermali.

Në këtë lëmsh është përfshirë dhe reperi Noizy, i cili nuk i kursen batutat me mikun e tij, aktorin dhe prezantuesin Ermal Mamaqi.

Image