Këngëtari Getoar Selimi është njëri ndër reperët më të komentuar të momentit.

Imazhet e tij të cilat i publikon nëpër rrjete sociale janë shumë të pëlqyra nga fansat madje pothuajse prej gjysmës prej tyre krijohen lajme.

Mirëpo janë të paktë ata që e kanë parë Getin kur ishte fëmijë dhe një foto e tillë po qarkullon së fundmi.

Reperi i njohur shihet 100 % i zhveshur dhe duket se ka qenë një fëmijë shumë simpatik.

Image