Një incident paksa i sikletshëm i ka ndodhur moderatores shqiptare teksa ishte në shoqërinë e koleguit të saj dhe një prej këngëtarëve më të lakuar të momentit.

Moderatores së “Pop Culture”, Dojna Mema, i ka dalë gjoksi teksa po xhironte pjesë nga emisioni.

Në një video të postuar nga kolegu i saj Kelvi Kadilli, gjatë një interviste me këngëtarin Trim Jetullahu të xhiruar në makinën e tij, bukuroshes brune i ka marrë era bluzën duke i nxjerrë gjoksin në kamera.

Sigurisht më të kënaqur nga kjo skenë kanë metur djemtë.

‘I dolën më duket’ ka thënë trimi mes të qeshurave.

Image