Një turist amerikan është arrestuar në aeroport pasi doli tërësisht i zhveshur përpara pasagjerëve.

Steve Cho kishte pirë mbidozë viagrash dhe iu deshën 6 roje sigurie për ta qetësuar.

27-vjeçari nga Neë York tha se kishte marrë shumë ‘drogë seksi’ përfshirë edhe viagra para incidetit të rëndë.

Ngjarja ndodhi në sallën e pritjes në aeroportin ndërkombëtar të Phuket, Tajlandë.