Janë padyshim një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar dhe gjithashtu viti që lamë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për ta.

Bëhet fjalë për çiftin e këngëtarëve Venera Lumani dhe Lind Islami. Aktualisht ata gjenden në Vienë ku na kanë treguar disa momente mjaft romantike të dashurisë së tyre. “Përgjithmonë e jotja, dashuria ime,”-ka shkruar Venera krahas fotos së publikuar në rrjete sociale, ku çifti shfaqet duke u puthur.