Ajo përjetoi një traumë kur djali i saj saj dyvjeçar, Saint West, kaloi disa net në spital dhe po luftonte me pneumoninë.

Kim Kardashian shkroi në Instagram për të falënderuar mjekët që e ndihmuan atë të kalonte disa ditë “sfiduese”.

Pas kësaj jave të lodhshme për të, Kardashian u rikthye e fuqishme për të punuar teksa është parë Calabasas të Kalifornisë.

37 vjeçarja është parë e veshur mjaft sportive me një palë pantollona të shkurtra, ku të gjithë i kishin sytë te të pasmet e saj.

Image