Ajo po shijon ditët e saj më të mira, pas rezultateve marramendëse të humbjes së peshës.

E  Sophie Kasaei vetëbesimin me format e saj mahnitëse, e ka treguar edhe në setin e fundit, shkruan Daily Mail,

Ylli britanik ka pozuar me të brendshme, duke u shfaqur më sensacionale se kurrë.

Rezultatet e arritura falë palestrës dhe regjimit të ushqimit, janë të mrekullueshme.

Image