Për javë të tëra ajo ka treguar figurën e saj seksi trupore, pas humbjes në peshë.

Dhe 28 vjeçarja, Sophie Kasaei ka vazhduar të ekspozojë hiret trupore në plazh, gjatë pushimeve që po bën në Turqi,

Bukuroshja e Geordie Shore ka mahnitur plazhin, derisa po shijonte pushimet në bikini, pas ndryshimit drastik të trupit, ku ka humbur shumë peshë.

Image
Image