Është një nga femrat më të përfolura dhe më të komentuara të momentit.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare Oriola Marashi e cila shquhet për linjat e saj trupore, tejet seksi.

Duke qenë një femër e kompletuar ajo nuk heziton të ekspozohet madje shumica e imazheve të saja të publikuara në rrjetin social Instagram janë të tilla.

Por sonte ajo i jep vulë provokimit. Me të brendshme të kuqe dhe me një krahasim të fortë, ajo ka goditur por edhe ka lënë pas shumë femra shqiptare.