Është një nga femrat më të përfolura dhe më të komentuara të momentit.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare Oriola Marashi e cila shquhet për linjat e saj trupore, tejet seksi.

Duke qenë një femër e kompletuar ajo nuk heziton të ekspozohet madje shumica e imazheve të saja të publikuara në rrjetin social Instagram janë të tilla.

Por sonte ajo i jep vulë provokimit. Me të brendshme të kuqe dhe me një krahasim të fortë, ajo ka goditur por edhe ka lënë pas shumë femra shqiptare.

“Nqs Ferrari do te ishte femer…”, ka shkruar Oriola përbri kësaj fotografe super seksi.