Nuk i mund të mungonte kapiteni i Skënderbeut dhe njëri prej portierëve të Kombëtares shqiptare, Orges Shehi, për të uruar Armand Dukën në garën e saponisur për kreun e ardhshëm të FSHF-së,

Pas Agollit, Salihit dhe Andi Lilës, është Shehi që nëpërmjet rrjeteve sociale shkruan këtë urim për presidentin aktual, duke u shfaqur haptazi përkrah tij: “Faleminderit për atë që bëre dhe do të bësh në të ardhmen për futbollin President!. Të uroj fitore, suksese!”.

Image